whatsapp
Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama firmamız Viar Nakliyat plaza katlarının yüksek katlarında oda sistemli depo alanlarımızla hizmet vermekteyiz. Günümüzde birçok sorun için modern çözümler üretilmekte olduğunu görebilirsiniz. Bu noktada eşya depolama işlemleri de günümüzün en modern işlemleri arasında yerini almayı başarmış durumdadır. Eşya depolama işlemleri sayesinde normalde evinizde koymak için yer bulamadığınız veya atmak istediğiniz eşyalarınızı depolatma imkanına sahip olursunuz. Eşya depolamanın sağladığı avantajlar ise şu şekildedir:

- Güvenlik: Özellikle evinizden uzak kalacağınız dönemlerde önem vermiş olduğunuz eşyalarınızda herhangi bir hasar meydana gelmemesi için depolama yoluna giderek siz gelene kadar korunmasını sağlayabilirsiniz.

- Maliyet: uzun süreli olarak şehir değiştirmeniz gerektiği zaman ve eşyalarınızı nereye koyacağınızı bilmediğiniz zamanlarda ev kiranızı ödemenize gerek yoktur. Sizlere sunduğumuz imkan sayesinde eşyalarınız en iyi şekilde saklanır ve bir sorun yaşamazsınız. Maliyet bakımından ise bir ev kirasından çok daha uygun seviyededir.

TAKİP EDİN
BLOG / DUYURU

Diğer Hizmetler

Teklif ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin