whatsapp
Montaj/De- Montaj

Montaj/De- Montaj

Ev ofis taşımacılığında anahtar teslim taşıma hizmetiyle sınırsız %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Montaj Nedir?

Bir ürünün hazır olan birden fazla farklı parçalarının belirlenmiş bir amaca yönelik olarak tek bir ürünü ortaya çıkarabilmek üzerine yapılmakta olan birleştirme yada başka bir ortama, objeye, birbirine birleştirme işlemidir.

Montaj işlemi hayatımızın birçok alanında kullandığımız çok önemli bir yere sahiptir. Günümüzde artık üretilen ürünlerin tamamı montaj gerektirmektedir. Bu nedenle de montaj işlemini gerçekleştirecek montaj ve de montaj ekiplerine  ihtiyaç duyulmaktadır.

De montaj Nedir?

Üretilmiş olan bir ürünün montajının yapılmamış parçalarının bir araya getirilmeden önceki haline yada tamamlanmış, kurulumu yapılmış ürün/ürünlerin montajının yapılması ardından mekan , ortam değiştirilerek başka bir yere taşınılması, montajının yapılması işleminede de montaj adı verilmektedir. Birçok ürün ya da hizmet müşterilerinin eline de monte halde gelmekte ve profesyonel ekipler tarafından montajlanmaktadır.

Uzman ekiplerimiz istenilen herhangi bir yükseklik veya yapıda hızlı ve etkili bir şekilde montaj, de montaj  yapabilme kabiliyetine sahiptir. 

TAKİP EDİN
BLOG / DUYURU

Diğer Hizmetler

Teklif ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin